os

ПРО ВИКЛАДАЧА


Мене звати Світлана Вікторівна.

З 2003 року я викладаю комп’ютерні спеціальні предмети в Сіверському професійному ліцеї.

Освіта: Вища інженерно-педагогічна. Магістр.

Спеціальність за дипломом: Комп’ютерні технології в управлінні та навчанні.

Кваліфікація за дипломом: Інженер з комп’ютерних технологій, педагог, дослідник у галузі комп’ютерних технологій.

Прогресивний розвиток і впровадження комп’ютерних та інформаційно-комунікаційних технологій в практично усі сфери життєдіяльності сучасної людини зачіпає кореневі питання функціонування соціальних, економічних в політичних структур нашого суспільства, формуються нові механізми культурного розвитку людини.

Сучасний світ перетворюється і змінюється, в наслідок чого змінюються фактори соціалізації людини

Проведення уроку з використанням ІТ сьогодні, це не тимчасова примха часу, це новий етап розвитку освіти взагалі.

Сьогодення вимагає від викладача нових, креативних та нестандартних методик.

Ми усі з вами добре розуміємо, що таке психологія підлітка, але є дещо, що ми іноді не беремо до уваги, це реалії психології підлітка сьогодення, це вже інші діти від тих яких ми навчали 5 років назад і навіть 2 роки назад, а ще через два-три роки прийде вже інше покоління відмінне від сьогоднішнього.

Зараз ми маємо науково доведений факт – діти сучасності краще сприймають інформацію в цифровому форматі ніж з друкованих видань. Простий експеримент, надайте підлітку друковану інформацію, або просто розкажіть щось, а потім надайте таку саме по складності інформацію, але за допомогою мультимедійних цифрових образів, і в другому випадку засвоєння буде значно вищім.

Можна зробити з цього проблему, намагатися боротися, як кажуть – бити по воді…

А можна, нарешті зрозуміти, що історія людства просто проходить новий етап – етап інтерактивних цифрових технологій або загальноприйнятий на сьогодні термін - кібертехнологій, і найбільш активні учасники – це ми, це нам необхідно адаптувати навчальний матеріал під психофізичні вимоги сучасної молоді.

Зупинити цей процес зміни людства в світовому масштабі не зможе ніхто, але можна адаптуватися самим і повернути прогрес на свою користь.

Нижче представлені основні етапи роботи кожного викладача в напрямку використання сучасних інтерактивних технологій в процесі навчання.

sv

Той досвід, який я придбала за роки своєї педагогічної діяльності можна умовно поділити на окремі тематичні розділи:

sv

За кожним з розділів стоїть величезний багаж накопиченого досвіду, безліч різних розробок і напрацювань, спроб і помилок. Постійного пошуку, експерименту та самоаналізу.

А головне, застосування мною інтерактивних та мультимедійних засобів навчання дає змогу довести учням, що талант народжує натхнення, але натхнення керує майстерністю.

Мапа сайтуanimaciya

Увага! Інформація розташована на даному сайті призначена виключно для особистого використання в самоосвітніх цілях і не може бути завантажена/перенесена на інший комп’ютер з коменрційною метою або як готовий педагогічний засіб навчання. Після входу на сайт, Ви, як користувач, тим самим підтверджуєте повну згоду з усіма умовами використання. Автор проекту відноситься особо негативно до нелегального використання інформації отриманої на сайті і плагіату.

Усі надані матеріали сайту зібрано впродовж професійної діяльності викладача компьютерних технологій Сіверського професійного ліцею і є інтелектуальним надбанням. По всім питанням, щодо використання матеріалів звертайтесь до автора